Jätä yhteydenottopyyntö tai valitse alta tarvitsemasi Fabriklainen

Nelli
Oinio

Asiakkuusjohtaja

0505846529

nelli@fabrik.fi

Jonna
Ekroos

Viestintästrategi

0505978183

jonna@fabrik.fi

Tiia
Koskinen

Vaikutusneuvoja

0405808591

tiia@fabrik.fi

Rasmus
Härkönen

Kuvaaja

0458839692

rasmus@fabrik.fi

Markus
Haataja

AD

0503581885

markus@fabrik.fi

Atte
Karppinen

Visuaalinen suunnittelija

0503004486

atte@fabrik.fi

Jenna
Kettunen

Visuaalinen suunnittelija, Äitiysvapaalla

Ville
Timonen

AD, luova johtaja

0504120368

ville@fabrik.fi

Timo
Kupiainen

Vaikutusstrategi, B Leader

0400439200

timo@fabrik.fi

Samuli
Kuittinen

Video- ja valokuvatuotantopäällikkö

0504388068

samuli@fabrik.fi

Teemu
Huuki

Copywriter

0505633529

teemu@fabrik.fi

Ilpo
Bergström

AD

0503288688

ilpo@fabrik.fi

Hanna
Leppänen

SEO- ja datasuunnittelija

0505270722

hanna@fabrik.fi

Petri
Nylund

Digistrategi

0401373667

petri@fabrik.fi

Perttu
Kouvalainen

Toimitusjohtaja, liiketoiminnan strategi

0400570270

perttu@fabrik.fi

Jenni
Kuva

Projektipäällikkö

0503471718

jenni@fabrik.fi

Taru
Väyrynen

Videosuunnittelija

0407038490

taru@fabrik.fi

Sami
Korhonen

AD

0505207606

sapa@fabrik.fi

Niko
Immonen

Visuaalinen suunnittelija

0415485898

niko@fabrik.fi

Mikael
Rajahalme

Sisällöntuottaja

0442972098

mikael@fabrik.fi

Nelli
Oinio

Asiakkuusjohtaja

0505846529

nelli@fabrik.fi

Perttu
Kouvalainen

Toimitusjohtaja, liiketoiminnan strategi

0400570270

perttu@fabrik.fi

Timo
Kupiainen

Vaikutusstrategi, B Leader

0400439200

timo@fabrik.fi

Tiia
Koskinen

Vaikutusneuvoja

0405808591

tiia@fabrik.fi

Taru
Väyrynen

Videosuunnittelija

0407038490

taru@fabrik.fi

Teemu
Huuki

Copywriter

0505633529

teemu@fabrik.fi

Markus
Haataja

AD

0503581885

markus@fabrik.fi

Niko
Immonen

Visuaalinen suunnittelija

0415485898

niko@fabrik.fi

Hanna
Leppänen

SEO- ja datasuunnittelija

0505270722

hanna@fabrik.fi

Jenna
Kettunen

Visuaalinen suunnittelija, Äitiysvapaalla

Ville
Timonen

AD, luova johtaja

0504120368

ville@fabrik.fi

Jonna
Ekroos

Viestintästrategi

0505978183

jonna@fabrik.fi

Jenni
Kuva

Projektipäällikkö

0503471718

jenni@fabrik.fi

Samuli
Kuittinen

Video- ja valokuvatuotantopäällikkö

0504388068

samuli@fabrik.fi

Rasmus
Härkönen

Kuvaaja

0458839692

rasmus@fabrik.fi

Sami
Korhonen

AD

0505207606

sapa@fabrik.fi

Ilpo
Bergström

AD

0503288688

ilpo@fabrik.fi

Atte
Karppinen

Visuaalinen suunnittelija

0503004486

atte@fabrik.fi

Mikael
Rajahalme

Sisällöntuottaja

0442972098

mikael@fabrik.fi

Petri
Nylund

Digistrategi

0401373667

petri@fabrik.fi

Impact Agency Fabrik Oy – Y-tunnus: 1059043-8
Verkkolaskut – FI49 57700 52012 8577 / ​OSUUSPANKKI (OKOYFIHH) / Finvoice
Paperilaskut – Impact Agency Fabrik Oy / Ostolaskut 3557E / PL 72 00521 Helsinki